Overlive: A Zombie Survival Story and RPG

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 8.99 TL
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 55
  • Dil Türkçe
  • Firma FireRabbit
Yürüyen ölüler ile dolu bir dünyadan kendinizi kurtarmak için eşsiz bir mücadele vereceksiniz.

Overlive: A Zombie Survival Story and RPG mobbil oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret karşılığında indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Zombiler ile dolu bir dünyanın içerisine girerek hayatta kalabilir misiniz? Yanıtınız eğer kalırım olacaksa karşınızda ki oyunu Android cep telefonunuza indirin. 

Rol yapma oyunları arasında yer alan bu kaliteli oyunda zombilerin istilası altında olan bir kentin içeresinde yer alacaksınız. Zombiler sizi yemek için her geçen gün daha da çoğalıyor. Buna bir dur demeli ve bu şehirden kurtulmanın bir yolunu bulmalısınız. Overlive'ın çekirdek oyunu kenti keşfetmek ve hikayeyi bir yol seç interaktif hikaye oyun kitabı tarzında ortaya çıkarmaktır. 18 yer keşfederek ve 8 muhtemel bitimden birini bulup hayatta kalmanın bir yolunu bulabilirsiniz.

Karşılaşılacak milyonlarca benzersiz ve profesyonelce yazılmış olaylar ve daha da zor kararlar var. Tüm kararların bir sonucu vardır; oyundaki erken kararlar daha sonra derin etkilere sahip olabilir. Diğer kurbanlarla tanışın ve yardım edin veya onlardan yarar sağlayın. Puan durumunu oyunda takip edin ve gücünüzü kaybetmeden oyuna devam edin. 

Overlive: A Zombie Survival Story and RPG indir